Nem mindegy, kit választ!

Számos autósiskola hirdeti magát rendkívül alacsony áron, azonban mire a tanuló végez, az eredeti ár többszörösét fizettetik meg vele. Évről évre több iskola nyílik, a tanulók száma pedig csökken, egyre nagyobb az árharc a képzőszervek között. Ma már gyakran előfordul, hogy akciós KRESZ tanfolyamokat, irreálisan alacsony gyakorlati óradíjakat hirdetnek, melynek csábítására sokan jelentkeznek. A sikeres elméleti vizsga után, mivel kevés a gyakorlati oktató, hónapokat kell várni a gyakorlati vezetés megkezdésére. Az alacsony óradíjakért pedig csak akkor éri meg az oktatónak dolgozni, ha kevesebbet oktat - pl. 50 perc helyett csak 25-30 perc, ügyintézés oktatás közben ... stb. - és a tanulónak több pótórát kell venni a sikeres vizsga érdekében. Ne dőljön be az "álomakcióknak", mert végül többe kerülhet a leves, mint a hús: olcsónak indul, végül álom helyett rémálommá válik. A tanuló csak akkor jön rá, hogy mennyire átverték, amikor már súlyos százezrek fekszenek a jogsiszerzésben, de jogosítvány helyett csak kudarcok, sikertelen vizsgaélmények vannak.

Mire számíthat nálunk?

- elfoglaltságához igazodó órabeosztás,
    - stressz mentes, hatékony oktatási órák,
    - folyamatos fejlődést biztosító oktatási ütem,
    - a követelményszinthez igazodó felkészítés,
    - sikeres vizsgák, rövid idő alatt jogosítvány,
    - elegendő ismeret és gyakorlat az önálló vezetés megkezdéséhez.

Ezt írják rólunk

tanulók véleményei